Çifti së shpejti do t'i thonë po njëri-tjetrit

Çifti së shpejti do t’i thonë po njëri-tjetrit

Më 14 shkurt të këtij viti  këngëtarja e mirënjohur, Katy Perry dhe aktori Orlando Bloom janë fejuar.

Duket se çifti kanë në plan që të hedhin hapin e tyre drejt martesës, shkuran rtv21.tv

Sipas mediave të huaja, këngëtarja dhe aktori po mendojnë të martohen në fund të vitit, më saktësisht në muajin dhjetor.

Kujtojmë se, këngëtarja 34 vjeçare dhe aktori 42 vjeçar janë në lidhje tash e 3 vite. /21Media