Një ceremoni martesore që do ta shohin të gjithë

Një ceremoni martesore që do ta shohin të gjithë

Paris Hilton e cila ka marrë propozim për martesë nga aktori dhe modeli Chris Zylka me një unazë 2 milionë dollarëshe, ka vendosur që dasma e saj mos të jetë një dasmë e zakonshme.

Miliarderja amerikane ka vendosur që dasma e saj të transmetohet “live” në televizion. Paris është shprehur për E!News se ka marrë oferta nga televizione të ndryshme, por ende është duke i shqyrtuar.

Paris Hilton dhe Chris Zylka kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në muajn shkurt të viti 2017, edhe pse thuhet se ata janë njoftuar rreth 8 vjet më parë. /21Media

Sapo u fejua këngëtarja shumë e njohur

Unaza e fejesës së Paris Hilton ka një çmim marramendës