Çifit janë në lidhje që nga vera e vitit të kaluar

Çifit janë në lidhje që nga vera e vitit të kaluar

Aktori dhe regjisori i njohur amerikan, Jonah Hill dhe e dashura e tij, Gianna Santos i kanë dhënë fund beqarisë,dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me fejsë.

Sipas mediave të huaja, 35 vjeçari dhe dhe 30 vjeçarja janë në lidhje që nga vera e vitit të kaluar.

Dyshja dolën publikisht për herë të parë në gusht të vitit 2018 duke shëtitur së bashku dorë për dore në qytetin e New York-ut.

Raportohet se, aktori poashtu ka blerë një shtëpi në Snata Monica në vlerë 6.77 milionë dollarë aty ku mendohet se çifti do të jetojnë pas martesës. /21Media