Javën e kaluar u diagnostifikuan me koronavirus

Javën e kaluar u diagnostifikuan me koronavirus

Tom Hanks dhe Rita Wilson janë liruar nga spitali në Australi dhe tani janë në vetizolim në shtëpinë e tyre, tha një burim i tyre për CNN. Çifti janë izoluar pasi u diagnostifikuan me koronavirus javën e kaluar, transmeton rtv21.tv

Çifti nga Amerika ishin në ‘Bregun e Artë’ në Australi ku Hanks po punon për një film që flet për jetën e Elvis Presleyt./21Media