Dyshja kanë realizuar fotografi me ngjyra bardh e zi

Dyshja kanë realizuar fotografi me ngjyra bardh e zi

Këngëtari i njohur dhe producenti shqiptar, Elgit Doda dhe prezantuesja e njohur, Klea Huta janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.

Kështu, çifti i famshëm kohën e fundit kanë vendosur që të realizojnë një set të ri fotografik, e për këtë ata kanë zgjedhur fotografin profesional Fadil Berishën.

Njëren nga fotografitë profesionale të realizuara nga fotografi i njohur kosovar Kela e ka publikuar në Instagramin e saj, ku dyshja në këtë fotografi  duken të mrekullueshëm pranë njëri-tjetrit.

Me këtë stil të veçantë çifti rrëmben vëmendjen e të gjithëve.

Ndryshe, sa i përket projekteve muzikore Elgiti dhe Klesa po ecën mjaft mirë. “Bla bla bla”, është kënga e fundit e lansuar nga Klea ndërsa “A ma fal”, është nga  Elgiti. /21Media