Fotografi e bukur e Princit Leka dhe Elia Zaharia Zogut

Fotografi e bukur e Princit Leka dhe Elia Zaharia Zogut

Çifti mbretëror Elia Zaharia Zogu dhe Princ Leka po e shijojnë çdo ditë e më tepër jetën e tyre martesore.

Së fundmi, çifti i famshëm ka ndarë një fotografi në Instagram, në të cilën duken shumë bukur, shkruan rtv21.tv

Një kostum elegant i princit dhe një fustan fantastik që kreatorja e njohur, Blerina Kllokoqi – Rugova ka dizajnuar për princeshën, e kanë bërë çiftin të duken për mrekulli.

Çifti ka qenë prezent në një ngjarje të rëndësishme në New York./21Media