Mihrija me një pamje mahnit Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për Mihrije Braha po vjen me këngë dhe videoklip të ri, shkruan rtv21.tv

Mihrija me një pamje mahnit

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për Mihrije Braha po vjen me këngë dhe videoklip të ri, shkruan rtv21.tv

“Cigarja e fundit” titullohet kënga e re e cila vjen me tekst dhe muzikë të Kreshnik Avdiut, si dhe regji të Blerdi Malushi dhe Kastriot Saqipit.

Ndryshe në klipin e ri Mihrija shfaqet shumë sensuale e veshur me një këmishë të bardhë duke mbajtur një cigare në dorë./21Media