Amelia po e ndjek rrugën e babait

Amelia po e ndjek rrugën e babait

Amelia, vajza e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqi, duket se ndjen dashuri të madhe ndaj profesionit të babait të saj. Në një storie që e publikoi Albatriti shihet e ëmbla Amelia teksa i bie pianos, kjo dëshmon se ajo trashëgoi talentin e babait për muzikë.

“Amelia dhe dashuria e saj për piano”, shkroi ai krahas videos, transmeton rtv21.tv

Bukuroshja Amelia këtë vit mbushi 2 vjet./21Media