Riola po shijon pushimet me partnerin

Riola po shijon pushimet me partnerin

Një ndër familjet më të njohura për publikun shqiptar është padyshim familja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani. Këngëtarja e mirënjohur ka vite që është e martuar me Halil Hamzajn, me të cilin ka dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën.

Kur jemi te bukuroshja Riola, ajo qe disa ditë po qëndron në Dubrovnik të Kroacisë, me partnerin e saj. Ajo publikoi disa fotografi të bukura, ku shfaqet e lumtur pranë partnerit, shkruan rtv21.tv

 

Riola sivjet ishte absolvente e arkitekturës. Ajo u zgjodh studentja më e mirë e vitit./21Media