Urime të veçanta mori Riola nga familjarët

Urime të veçanta mori Riola nga familjarët

Riola Hamzaj, vajza e vetme e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani, dje festoi ditëlindjen. Për ta bërë këtë ditë për të edhe më të veçantë, familjarët i dedikuan urime të bukura, me të cilat u shprehën mirënjohës dhe me fat që e kanë.

Përveç urimit të këngëtares, nuk mungoi as urimi i vëllait Hamzës dhe as i bashkëshortes së tij, Gëzimes.

“Urime ditelindja moter, ishalla i ban 100 te lumtura”, shkroi Hamza në urimin e tij.

Kurse kunata e saj, Gëzimja, zgjodhi një fotografi të bukur me të cilën ia uroi ditëlindjen asaj, transmeton rtv21.tv

“Urime ditelindja motrushe”, shkroi ajo.

Remzie Osmani është e martuar prej vitesh me Halil Hamzajn dhe kanë së bashku dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën./21Media