Cila pjesë e trupit i duket më sexy, Lumi B vjen me përgjigje epike

Reperi i njohur Lumi B përveç që njihet për profesionin e tij ai njihet edhe për njeri i qetë e me shumë humor.

36-vjeçari në emisionin N’Maje t’Gjuhës në RTV21 ka zbuluar shumë detaje nga jeta personale.

E, një ndër pyetjet që iu bë reperit gjatë emisionit ishte se cila pjesë e trupit i duket më sexy te vetja.

Përgjigja e tij epike e Lumit ishte: Shpina se nuk e shoh kurrë.

Ndërsa u shpreh se pjesa më sexy te partnerja është beli.

N’Maje t’Gjuhës i kemi fjalët që nuk na kujtohen, por me maje t’gjuhës ne po ashtu i provojmë recetat dhe ushqimet që i përgatisim edhe vet në shtëpi.

Emisioni transmetohet çdo të diel në RTV21, në orën 11:00 dhe në orën 19:30 në mbrëmje./21Media

Back to top button