"Fytyra po të kallxon në çfarë gjendje jom ardh"

“Fytyra po të kallxon në çfarë gjendje jom ardh”

Aktori i mirënjohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima me humorin e tij nuk po u mungon fansave as në këto ditë izolimi. Përmes një fotografie ku shihej duke shërbyer çaj, Cima bën shaka duke thënë se në çfarë gjendje është.

“Fytyra po të kallxon në çfarë gjendje jom ardh”, shkroi ai krahas fotografisë, transmeton 21Media

Cima është ndër aktorët më të dashur në Kosovë dhe më gjerë./21Media