Haradinaj: Më ftoi presidenti, diskutuam për zhvillimet në vend.-Limaj nuk prononcohet për media, Mustafa nuk i përgjigjet thirrjeve

Haradinaj: Më ftoi presidenti, diskutuam për zhvillimet në vend.-Limaj nuk prononcohet për media, Mustafa nuk i përgjigjet thirrjeve

Tre liderët partiak, Isa Mustafa, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj ishin sot në takime të ndara tek presidenti i vendit Hashim Thaçi.
U tha se nuk ka pasur diskutime rreth konfirmimit apo jo të aktakuzave të Gjykatës Speciale.
Sipas zyrës së presidentit,  temë  diskutimi në këto takime ishin zgjedhjet në komunën e Podujevës dhe zhvillimet politike në vend.(Teksti-Kujtesa BAJRAMI-FANA, kamera- Fatos VESELI)/21Media