Era vjen me një mesazh interesant për ndjekësit e saj 

Era vjen me një mesazh interesant për ndjekësit e saj 

Me “Redrum-in e saj Era Istrefi solli një frymë krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Së fundmi Era në një fotografi që ka publikuar në Instagram, shfaqet përsëri krejt me të kuqe dhe ka një mesazh interesant për ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv

“Embrace ur sins🐾”, (Përqafoni mëkatet tuaja”, ka shkruar ylli shqiptar në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

Kujtojmë se “Redrum” është kënga e parë e Erës të cilën e publikoi pasi nënshkroi kontratën milionëshe me “Ultra Music”./21Media

https://www.instagram.com/p/BSerJfNjWr1/?taken-by=strefie

https://www.instagram.com/p/BSes32Ejkao/?taken-by=strefie