Flori dhe Elinel publikojnë fotografi bashkë

Flori dhe Elinel publikojnë fotografi bashkë

Edhe këtë verë bashkëpunimet ndërmjet artistëve janë bërë praktikë e shumë këngëtarëve dhe adhuruesit po i mirëpresin.

Së fundmi Flori Mumajesi dhe Elinel kanë publikuar nga një fotografi me njëri tjetrin në rrjete sociale, shkruan rtv21.tv

Nuk dihet nëse dyshja janë takuar për të folur rreth ndonjë projekti apo thjesht si miq.

Gjithsesi, mbetet të shihen nëse do të sjellin diçka për adhuruesit e tyre./21Media