Dje në familjen e këngëtarit të mirënjohur, Alban Mehmetit kishte festë. Djali i madh i këngëtarit, Lurni festoi ditëlindjen e pestë, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes, Albani dhe bashkëshortja e tij Fjolla organizuan një festë për të cilën janë kujdesur deri në çdo detaj.

Pamje nga ditëlindja e gëzimit të parë të familjes në rrjete sociale ka shpërndarë Fjolla e cila edhe e ka uruar të birin përmes një imazhi të bukur familjar.

Alban Mehmeti prej vitesh është i martuar me bukuroshen, Fjolla Svircën, të cilët së bashku kanë dy fëmijë./21Media