Këngëtaret e mirënjohura, Motrat Mustafa sot publikuan projektin e radhës.

“Çka ka gurbetqari” titullohet këmga e re e artisteve, e cila u publikua me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Sami Aliu, ndërsa, orkestrimi është bërë nga Drinor Zymberi.

Ndërkaq, për realizimin e videoklipit motrat Mustafa kanë bashkëpunuar me UrbanGraphics./21Media