Loredana sot feston ditëlindjen

Loredana sot feston ditëlindjen

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi sot feston ditëlindjen e saj të 24, shkruan rtv21.tv

Loredana deri tani ka pranur urime nga familjërt dhe shoqëria e sa. Mirëpo deri tani ende nuk ka marr urime nga bashkëshorti i saj, Mozzik mirëpo edhe në një postim ku ajo shihet duke festuar ditëlindjen menjëherë pas ores 00:00 reperi nuk është askund.

Një urim për Loredanën ende nuk e ka bërë as kunati i saj, Getinjo, i cili për dallim nga herat tjera gjithmonë i ka ofruar perkrahje asaj.

Se çka është duke ndodhur mes çfitit të njohur mbetet të shihet në vazhdim.

Loredana dhe Mozzik në muajin dhjetor të vitit të kaluar janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzur me emrin Hana.


Dyshja së bashku kanë bashkuar forcat edhe në punë, ata deri tani kanë sjellë tri porjekte të përbashkta, të cilat kanë arritur mijëra klikime në Youtube. “Eiskalt”,  “Bonnie & Clyde”, “Romeo & Juliet”, janë projektet e çfitit, të cilat i sollën të shoqëruar me videoklipe. /21Media