Aktori me flokë të gjata dhe mjekër të madhe

Aktori me flokë të gjata dhe mjekër të madhe

Aktori i cili i dha jetë rolit të “Kemajlit” në serialin “Kara Sevda”, Burak Özçivit është njëri prej aktorëve më të pëlqyer në Turqi.

Buraku që na fillimi i karrierës vazhdon të jetë shumë i kërkuar për role të ndryshme.

Aktori komentohet shumë edhe për fizikun e tij, shkruan rtv21.tv

E kohën e fundit aktori shihet se ka bërë një ndryshim tejet të madh në pamje, ai shfaqet me flokë të gjata dhe mjekërr të madhe.

Ky ndryshim i aktorit, duket se është bërë për shkak të ndonjë rolit të ri.

Kujotjmë se, aktori i njohur turk, Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen në muajin prill janë bërë prindër për herë të parë të një djali. /21Media