Dyshja e njohur e estradës shqiptare, Loredana dhe Kida së fundmi publikuan disa fotografi dhe video së bashku, ku shfaqen edhe me stilin e njëjtë të flokëve.

Këto postime të tyre nxitën reagime të shumta nga fansat e dyshes, teksa shkruan se dyshja  po bëjnë bashkë forcat për bashkëpunim, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

swipe left for our tiktok 🤤💜 @kida

A post shared by Loredana (@loredana) on

 

View this post on Instagram

 

swipe left for our tiktok 🤤💜 @loredana

A post shared by KIDA (@kida) on

 Në lidhje me këtë ende nuk ka pasur ndonjë deklaratë nga Kida dhe Loredana, por mbetet të shihet në vazhdim se për çka janë bashkuar artistet./21Media