Çifti vitin 2019 e përmbylli si më së miri

Çifti vitin 2019 e përmbylli si më së miri

Emrat e tyre të njohur për publikun kosovar janë bërë fal roleve të tye në serialin shumë të shikuar “Më fal”. Bëhet fjalë për Gaye Turgut dhe Deniz Evin apo siç i njohin shumica “Bahari” dhe “Ymyti”.

Në serial dyshja janë motër e vëlla, por, prapa ekranit dhe roleve që kanë luajtur ata janë të martuar, shkruan rtv21.tv

Për çiftin viti që e lamë pas ishte mjaft i sukseshëm në të gjitha aspketet por mbi të gjitha ata ishin majft të lumtur me njëri-tjetrin, e dyshja shpresojnë që edhe vitin 2020 ta kenë të mbushur me po këtë dashuri. Në urimet e tyre me rastin e Vitit të Ri si Gaye ashtu edhe Denizi kanë thënë se nga njerëzit tjerë çifti pret që të mos ndalen së punuari për të aritur atë që e duan.

Kujtojmë se, “Bahari” dhe “Ymyti”, pjesë e serialit “Më fal”  do jenë deri në episodin e fundit të serialit, i cili në Turqi ka përfunduar vitin e kaluar./21Media