Projekti i fundit i Fjollës përmban skena eksplicite

Projekti i fundit i Fjollës përmban skena eksplicite

Këngëtarja e mirënjohur, Fjolla Morina ka publikuar dje këngën e saj të fundit të titulluar “Fustani”, që u publikua me videoklip.

Videoklipi i kësaj kënge përmban skena eksplicite, ku veç se dëshmohet guximi i Fjollës për të realizuar projekte të tilla, shkruan rtv21.tv

Për guximin e Fjollës ka folur tekstshkruesi dhe gazetari i njohur, Avni Qahili i cili e ka postuar videoklipin e saj dhe ka shkruar: “Fjolla caric”.

Kënga u publikua qe 22 orë, ndërkaq deri tash ka arritur mbi 90 mijë klikime./21Media