Vallëzimi i Mias do ju lë pa fjalë

Vallëzimi i Mias do ju lë pa fjalë

‘Rebelët’, ishte seriali më i shikuar në Kosovës, serial ky i cili targetoi moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet e tij ishin të tilla.

Në mesin e shumë aktorëve ishte edhe Luisana Lopilato apo siç njihet me rolin e saj me emrin Mia, ishte personazhi më i pëlqyer dhe i dashur nga publiku kosovarë, shkruan rtv21.tv 

Aktorja tani është e martuar me këngëtarin e njohur,  Michael Buble, e nga kjo martesë çifti ka dy djemë dhe një vajzë e cila ka lindur në fund të muajit korrik të këtij viti.

Së fundmi Mia në profilin zyrtar Facebook ka publikuar një video ku shihet duke vallëzuar gjatë kohës sa ishte shtatzanë.

Vallëzimi i saj me lëvizje të shpejta e me barkun e fryerë do të ju lë pa fjalë./21Media