“Mungesa e Messit do të jetë në favor të Barcelonës”

“Mungesa e Messit do të jetë në favor të Barcelonës”

Lionel Messi është i lënduar dhe besohet se do të mungojë në ndeshjen ndaj Interit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Kjo sipas ish-mbrojtësittëi Italisë, Francesco Coco do të jetë në favor të Barcelonës.

Kur një lojtar si Messi mungon, klubi e ndjen këtë gjë. Kemi Barcelonën me Messin dhe pa Messin, por mungesa e tij do të jetë në favor të klubit. Do të ishte më mirë për Interin nëse do të përballeshin me një kampion të nivelit të tij, pasi do të ishin më të koncentruar. Duke e ditur që Messi nuk do të luaj do të kenë një qetësi”, tha CoCo./21Media