U raportua për 121 pacientë të shëruar

U raportua për 121 pacientë të shëruar

Edhe katër persona të prekur me Covid-19 kanë ndërruar jetë në Kosovë duke e çuar numrin e përgjithshëm të të vdekurve në 139 persona. Zyrtarë të institucioneve shëndetësore njoftuan po ashtu për 142 raste të reja të konfirmuar me virus dhe për 121 pacientë janë shëruar./21Media