730 të infektuar nga 1mije e 794 testime, 75 të shëruar

730 të infektuar nga 1mije e 794 testime, 75 të shëruar

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur 11 person të prekur me Covid-19. Ndërsa, u konfirmuan edhe 730 raste të reja nga 1 mijë e 794 mostra si dhe 75 të shëruar. Ministri Zemaj, përmes profilit të tij në facebook ka paralajmëruar masa të reja shtesë./21Media