Gashi: 6 rastet e mbrëmshme janë raste kontakti, njëri nuk dihet ku e ka burimin

Gashi: 6 rastet e mbrëmshme janë raste kontakti, njëri nuk dihet ku e ka burimin

Ka arritur mbi 1 mijë  100 numri i të infektuarve në Kosovë. Mbrëmë u konfirmuan dhe 13 raste të reja por nuk u bë e ditur se nga cilat komuna janë këto raste.  Mirëpo në komunën e Prishtinës thanë se 7 nga 13 rastet janë vetëm në kryeqytet.(Teksti-Valmira HOTI, kamera- Valon DEMIQI)./21Media