‘Nerazurët’ janë duke përgatitur një ofertë joshëse

‘Nerazurët’ janë duke përgatitur një ofertë joshëse

Klubi italian, Inter është vënë në ndjekje te mesfushorit te Atletico Madridit, Angel Correa.

Mediat spanjolle raportojnë se Inter është i interesuar për Correa-n, i cili ka bërë një sezon mjaft të mirë më skuadrën e Diego Simeones.

Sipas tyre,  ‘Nerazurët’ janë duke përgatitur një ofertë joshëse për lojtarin, të cilin synojnë ta bëjnë të vetin gjatë kësaj verë. Negociatat mes Atleticos dhe Interit për Correa-n do të nisin shumë shpejtë./21Media