Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, bëri thirrje për respektim të masave

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, bëri thirrje për respektim të masave

6 persona kanë vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit, ka njoftuar Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik.
Ndërsa u konfirmuan edhe 264 raste të reja të infektimit nga 990 testime si dhe 205  pacientë të shëruar.
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, bëri thirrje për respektim të masave./21Media