Një i vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit

 Një i vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, njoftoi se gjatë  24 orëve të fundit ka vdekur një person i prekur nga Covid-19. Ndërsa, u konfirmuan edhe 68 raste të reja të infektimit nga 702 mostra si dhe 33 të shëruar./21Media