Dy viktima të reja gatë 24 orëve të fundit

Dy viktima të reja gatë 24 orëve të fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur dy person nga Covid-19. Ndërsa, u konfirmuan edhe 41 raste të reja nga 654 mostra të testuara, si dhe 73 të shëruar./21Media