Dy viktima të reja me Covid 19  gjatë 24 orëve

Dy viktima të reja me Covid 19  gjatë 24 orëve

Dy viktima të koronavirusit janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. U konfirmuan edhe 43  raste të reja të infektimit dhe   123 të shëruar. Përvec koronavirusit Kosova në  vjeshtë pritet të përballet edhe me gripin sezonal./21Media