11 të vdekur nga Covid-19 në 24 orë

11 të vdekur nga Covid-19 në 24 orë

11 të vdekur, 688 raste të reja infektimesh dhe 236 të shëruar, është bilanci i 24 orëve të fundit me koronavirus në vendin tonë.
11 viktimat e fundit çuan në 833 numrin e përgjithshëm të vdekjeve nga ky virus.
Në spitalet e Kosovës ndërkaq janë të shtrirë 537 pacientë me koronavirus, 523 janë në oksigjenoterapi.(Teksti-Aurela Elshani, kamera- Vllaznim Jakupi)./21Media