Gashi: Kemi 1 mijë e 353 raste aktive në Prishtinë.-Loci: 70 pacientë më Covid 19 po trajtohen në Spitalin e Pejës.-Gashi: Rreth një mijë qytetarët janë testuar

Gashi: Kemi 1 mijë e 353 raste aktive në Prishtinë.-Loci: 70 pacientë më Covid 19 po trajtohen në Spitalin e Pejës.-Gashi: Rreth një mijë qytetarët janë testuar

Institui Kombëtar I Shëndetit Publik I Kosovës publikoi  të dhënat e 24 orëve të fundit për koronavirus, duke konfimrur  shtatë të vdekur, 239 raste të reja të infektura dhe 102 pacientë të të shëruar./21Media