546 të infektuar nga 1626 teste, 107 të shëruar

546 të infektuar nga 1626 teste, 107 të shëruar

Bilanc i zi i koronavirusit në Kosovë.
Nëntë pacientë kanë vdekur në 24 orët e fundit ndërsa është shënuar rekrod infektimesh. 546 kanë rezultuar të infektuar nga 1 mijë e 626 testime të kryera si dhe 107 të shëruar.(Teskti- Valmira HOTI, kamera- Vllaznim JAKUPI )./21Media