118 të infektuar dhe 50 të shëruar

118 të infektuar dhe 50 të shëruar

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur tre person nga Covid-19. Ndërsa, u konfirmuan edhe 118 raste të reja nga 828 mostra si dhe 50 të shëruar./21Media