Producenti i njohur, Cricket, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Pa ty” në bashkëpunim me artistin nga Shqipëria Endrit Mumajesi, i njohur si Muma.

Për muzikën e “Pa ty” është përkujdesur Cricket, ndërsa tekstin dhe vijën melodike e ka bërë Muma.

Kënga është publikuar në Youtube e shoqëruar me videoklip./21Media