Producenti i njohur, Cricket, emri i vërtetë i të cilit është Donat Prelvukaj, ka realizuar një album me remikse të këngëve të njohura shqiptare.

Albumi “Nostalgji” përmban hitet si “Pa fat” e Norës dhe Sinanit, “Faleminderit” nga Elita 5 e “Dashura” nga Ramadan Krasniqi, e shumë të tjera.

 

 

View this post on Instagram

 

PA FAT is out now!! @numenmusic @friends.ent thanks to @ilirberani .

A post shared by Donat Prelvukaj (@cricket.music) on

Albumi i plotë “Nostalgji” mund të gjendet në të gjitha platformat digjitale të muzikës.