Ky mund të jetë shkatërrimi i verës suaj

Ky mund të jetë shkatërrimi i verës suaj

Jeni lodhur duke parë lajmet të shumta nëpër rrjetet sociale për presidentit e Amerikës, Donald Trump dhe dëshironi që të largoheni për pushime në deti, atëherë kjo mund të mos jetë një ide e mirë, pasi edhe aty do të mund ta gjeni fytyrën e Trump-it.

Kjo pasi kompania e njohur e veshjeve Beloved Shirts, ka sjell në treg një kostum banjoje me fytyrën e zmadhuar të presidentit dhe ky kostum kushton 49.95 dollarë.

Shikoni më poshtë se si duken këto bikini./21Media