Bukuroshet ngritin edhe më shumë temperaturat në klipin e ri

Bukuroshet ngritin edhe më shumë temperaturat në klipin e ri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja, Tayna publikuan bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Bye Bye”.

Kënga vjen me tekst të Taynas dhe me melodi të Dafinën e Taynës, shkruan rtv21.tv.

“Bye Bye” është realizuar edhe me videoklip, në të cilin vajzat si zakonisht vijnë shumë atraktive.

E veçana e këtij projekti është se ndahet në dy pjesë me muzikë të ndryshme dhe po ashtu repovat edhe Dafina./21Media