Më e zjarrtë se kurrë!

Më e zjarrtë se kurrë!

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Stili, pozat provokuese dhe paraqitjet e saj gjithmonë përbejnë lajm për mediat rozë, shkruan rtv21.tv

Kohët e fundit është komentuar shumë ndryshimi drastik që ajo bëri me flokët, duke u bërë pothuajse tullace. Por më pas publikimi i fotografive me paruke të gjatë i la pafrymë adhuruesit e saj.

Sigurisht këto ndryshime po bëhen për realizimin e ndonjë videoklipi të ri, të cilin këngëtarja po e zbulon pak nga pak në rrjetet sociale.

Së fundmi Dafina ka publikuar disa fotografi ku shfaqet gjysmë e zhveshur në një veturë, teksa xhironte pjesë të videoklipit./21Media

View this post on Instagram

 

Quick change… next scene

A post shared by (@dafina.zeqiri) on