Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri së shpejti pritet të sjellë këngën “Aman”, që është në bashkëpunim me dy rep-artistët e mirënjohur, Ledri Vula dhe Lumi B. Kjo këngë është pjesë e albumit të artistes “Dafinë moj”.

Artistja ka ndarë fotografi nga dukja e saj në klipin e ri. Si gjithherë, duket mjaft e veçantë dhe shumë aktraktive.

 

View this post on Instagram

 

Baby ti ama…..

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Ende nuk dihet data e publikimit të këtij videoprojekti, megjithëkëtë fansat po e presin me padurim./21Media