Urimi i Dafinës për motrën

Urimi i Dafinës për motrën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri me fjalët më të mira i ka uruar ditëlindjen motrës së saj, Tringës, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, Dafina ka publikuar një video dhe një fotografi me motrën, teksa ka bërë një dedikim për të.

“Gëzuar ditëlindjen motër. Ti tashmë e di që je drita ime që ndriçon dhe do të bëja gjithçka në botë për ty dhe akoma më shumë! Të dua”, ka shkruar Dafina në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

HAPPY BIRTHDAY SIS @tiki_zeqiri You Already knoe ur my shining light & I’d do Anything In the WORLD for you! & so much more! Mwuuahh TE DUA

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Ndryshe, “Desole por favor” është projekti i fundit muzikor nga Dafina në bashkëpunim me DJ Hamida dhe Aymane Serhani. Kënga ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media