Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri jo rrallë herë merr vëmendje të madhe për fotografitë që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet në të brendshme të zeza dhe me një xhaketë të gjatë të gjelbër.

“Tani më në fund kam një xhaketë të gjelbër në garderobën time”, ka shkruar Dafina krahas fotografisë në të cilën ka vënë në pah format trupore.

Ndryshe, Dafina së fundmi ka sjell “remixin” e këngës “Vuj Vuj” . E veçanta e këtij projekti është klipi, pjesë e së cilit është humorisiti Miran Ramadani. Video përmban skena komike nga Mirani të cilat shkojnë sinkron me tekstin e këngës./21Media