Së shpejti një projekt i ri nga Dafina

Së shpejti një projekt i ri nga Dafina

Ka vetëm dy javë që këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri publikoi projektin “Merri krejt”, mirëpo ajo nuk po ndalet. Artistja e mirënjohur përmes një videoje në Instagram paralajmëroi projektin e radhës.

Këngëtarja shfaqet me një fustan ngjyrë blu dhe me një grim shumë të veçantë. Siç duket kjo video është realizuar në shesh xhirimet e klipit të ri, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Stay tunned….. . @drenushaxharra @arber_bytyqi_mua @jetonbylykbashi

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

“Merri krejt” numëron mbi 1 milion klikime në YouTube./21Media