"Bye Bye", projekti i suksesshëm i Taynës dhe Dafinës

“Bye Bye”, projekti i suksesshëm i Taynës dhe Dafinës

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri dhe rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Tayna, para dy javësh publikuan videoprojektin “Bye Bye”, që po pritet shumë mirë nga fansat e dyshes.

Sot, Dafina publikoi prapaskena nga klipi, ku ajo shfaqet shumë provokative, shkruan rtv21.tv

“Me giving Casper a lapdance…”, shkroi ajo krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

Me giving Casper a lapdance…

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes dhe numëron mbi 9 milionë klikime./21Media