Prapaskenat e klipit

Prapaskenat e klipit

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, më 31 tetor ka publikuar projektin e ri muzikor  të titulluar “Ring Ring” në bashkëpunim me reperin e njohur Varrosi, shkruan rtv21.tv

Kënga e cila është në tri gjuhë Suedisht, Shqip dhe Anglisht, po pritet mjaft mirë nga fansat e tyre.

Dafina sot ka sjellë prapaskenat e videoklipit, për t’u treguar fansave se si u xhirua  videoklipi.

 

View this post on Instagram

 

A C T I O N ! @varrosi #ringring #bts

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Projekti muzikor “Ring Ring” numëron mbi një milion klikime në Youtube./21Media