“Aman” është projekti më i ri i Dafina Zeqirit, Ledrit dhe Lumi B i cili u lansua në fillim të këtij muaji.

Kënga u pëlqye nga publiku duke mbledhur kështu mbi 3 milionë klikime për një javë.

Sot, këngëtarja Dafina Zeqiri në Instagram ka publikuar prapaskenat e klipit, i cili u realizua nga Entermedia, duke ua mundësuar  kështu edhe dhe fansave të shohin se çfarë ka ndodhur gjatë xhirimit dhe si është punuar.

Për tekstin dhe muzikën e këngës janë përkujdesur të tre, Dafina, Ledri dhe Lumi B./21Media