Datë e veçantë për familjen Zeqiri

Datë e veçantë për familjen Zeqiri

Personi më i rëndësishëm për këngëtaren e mirënjohur të estradës kosovare, Dafina Zeqirin sot feston datë të shënuar. Nëna e Dafinës, Melihate Zeqiri sot feston ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes së më të dashurës së saj, Duffy’e e uroi nënën përmes një postimi në instagram.

“Urime Ditlindja Jeta Ime!”, shkroi Dafina krahas videos, në të cilën shihet duke e puthur të ëmën.

 

View this post on Instagram

 

Urime Ditlindja Jeta Ime! @buqimeli

A post shared by (@dafina.zeqiri) on

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor i Dafina Zeqirit është “Ring ring”, në bashkëpunim me Varrosi-n. Projekti është publikuar më 31 tetor dhe deri tani në Youtube ka mbi 2 milionë klikime./21Media