Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është njëra prej këngëtareve e cila ka provuar një sërë eksperimentesh me modelin e flokëve.

Së fundmi, Dafina ka bërë një ndryshim drastik, duke u shndërruar në zeshkane dhe me balluke.

Në një video që ajo e publikoi edhe në TikTok, duket mjaft tërheqëse.

https://www.instagram.com/p/CALCJzoBzSW/

Dafina kohën e fundit është komentuar edhe për ndarjen me ish-partnerin e saj, Dj Geek. Lajmin e ka konfirmuar vet ajo në një intervistë, duke u shprehur se bashkë me DJ Geek nuk e gjetën gjuhë të përbashkët ./21Media